Ułatwienia dostępu

AGENCJA ZATRUDNIENIA. Od 2014 roku Centrum Szkoleniowe EDUCUS – odpowiadając na zapotrzebowanie lokalnego rynku pracy – oferuje swoim Klientom usługi w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego oraz pracy tymczasowej. Działalność ta prowadzona jest na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia – Certyfikat nr 11456.

NASI SPECJALIŚCI. Pracują z nami doradcy zawodowi i pośrednicy pracy – zawsze dobrze zorientowani w temacie potrzeb lokalnego i regionalnego rynku pracy. Cechuje ich nie tylko doświadczenie i profesjonalizm, ale przede wszystkim indywidualne podejście w stosunku do każdego Klienta, elastyczność i zaangażowanie.

Jako Zespół przywiązujemy dużą uwagę do każdego etapu naszych działań, dzięki czemu nasi Klienci i Podopieczni mogą czuć się pewni, że trafili na profesjonalną pomoc.  

NASZE DOŚWIADCZENIE. Z pomocą naszych specjalistów: doradców zawodowych i pośredników pracy, w latach 2017 - 2019 ponad 70 osób znalazło zatrudnienie, z czego 41 to mieszkańcy woj. wielkopolskiego, pozostali woj. lubuskiego. 54 Lubuszan i 50 Wielkopolan skierowano na staże zawodowe, stwarzając im możliwość nabywania praktycznych umiejętności. Nawiązano owocną i perspektywiczną współpracę z pracodawcami, usługodawcami i instytucjami z terenu obu województw, którzy chętnie korzystają z naszej oferty – pozyskania bezpłatnie stażysty na różnego rodzaju stanowiska – zaczynając od stanowisk pracowników prostych prac fizycznych, kończąc na pracownikach wyżej wyspecjalizowanych np. pracowników działów kadro - płacowych, czy rachunkowych.

W zakresie poradnictwa zawodowego nasi specjaliści pracują w zakresie wspierania rozwoju, kreowania kariery naszych Klientów. Setki osób skorzystało z pomocy w określeniu najkorzystniejszego kierunku kształcenia, wskazówek dotyczących możliwości dalszego rozwoju czy też przebranżowienia, zostało przygotowanych do rozmów kwalifikacyjnych, sporządzono dla nich dokumenty aplikacyjne i inne.

Szukasz pracy, szukasz pracownika, organizujesz staże, praktyki w powiecie wolsztyńskim i okolicach? Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a:
PRACA, SZKOLENIA, KURSY
na Facebook’u Udostępniamy tam platformę do wymiany ogłoszeń Pracodawcom i Pracownikom.

facebook_page_plugin